0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Saudi Arabia Profesional League
Al Fateh
۲
۲
Al-Nassr Riyadh
Finished
۱۸:۳۰
Al-Ettifaq Dammam
-
-
Al Adalah
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Cyprus 1. Division
Pafos FC
۱
۲
Nea Salamis Famagusta FC
inprogress
۱۹:۰۰
APOEL Nicosia FC
-
-
Apollon Limmassol FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Londrina EC
۱
۱
Rio Branco PR
Finished
۰۱:۴۵
Coritiba FBC
۳
۱
Cianorte PR
Finished
۰۱:۴۵
  Germany 2. Bundesliga
SV 1916 Sandhausen
-
-
SV Darmstadt 98
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC Paderborn 07
-
-
TSV Fortuna Dusseldorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Carioca 1
Volta Redonda
۱
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۳:۴۰
CR Vasco da Gama RJ
۵
۰
Resende FC
Finished
۰۱:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
۳
۱
RANS Nusantara
Finished
۱۲:۰۰
Persebaya Surabaya
۳
۲
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey 1. Lig
Altay SK Izmir
۰
۰
Adanaspor FK
inprogress
۲۰:۳۰
  India Indian Super League
East Bengal FC
۱
۰
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Alagoano
CS Alagoano AL
۱
۲
Desportiva Alianca Pilarense
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Gaucho 1
EC Juventude
۱
۰
Avenida
Finished
۰۲:۳۰
EC Sao Luiz Ijui
۱
۰
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Central Cordoba Reserves
۱
۱
Boca Juniors Reserves
Finished
۰۳:۳۰
CA River Plate Reserves
۱
۲
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Velez Sarsfield Reserves
۲
۱
Newells Old Boys Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba Reserves
۱
۰
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۲
۱
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Bangladesh Premier League
Chittagong Abahani
۰
۰
Fortis Limited
Finished
۱۲:۴۵
Mohammedan Dhaka
۰
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۲:۴۵
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۲
۱
Real Espana
Finished
۰۵:۰۰
  Australia New South Wales U20 League
Wollongong Wolves FC U20
۰
۱
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۰:۰۰
  Brazil Matogrossense
Mixto EC
۰
۱
Cacerense Esporte Clube
Finished
۰۳:۰۰
  Israel Liga Bet South
Hapoel Segev Shalom
۰
۱
MS Shikun Hamizrah
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kiriat Ono
۰
۱
Beitar Petah Tikva
Finished
۱۳:۰۰
Hapoel Mahane Yehuda
۱
۱
Bnei Jaffa Ortodoxim
Finished
۱۴:۱۵
Hapoel Hod Hasharon Irony
۲
۱
Maccabi Ironi Amishav
Finished
۱۴:۰۰
Agudat Sport Nordia Jerusalem
۱
۰
Hapoel Ironi Gedera
Finished
۱۴:۳۰
Beitar Ramat Gan
۰
۳
MS Tzeirey Tira
Finished
۱۳:۱۵
Maccabi Ironi Sderot
۰
۶
Sderot FC
Finished
۱۴:۱۵
  Algeria Ligue 2
ES Mostaganem
۱
۰
RC Kouba
Finished
۱۷:۳۰
NRB Telaghema
۴
۱
MC El Eulma
Finished
۱۷:۳۰
ES Ben Aknoun
۱
۱
Temouchent
Finished
۱۷:۳۰
Hamra Annaba
۰
۱
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۷:۳۰
JS Bordj Menaiel
۲
۱
JSM Skikda
Finished
۱۷:۳۰
CA Batna
۱
۰
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۷:۳۰
ASM Oran
۱
۰
Olympique Medea
Finished
۱۷:۳۰
MC Saida
۱
۱
Boufarik
Finished
۱۷:۳۰
SC Mecheria
۱
۱
SKAF Khemis Melina
Finished
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
۲
۱
GC Mascara
Finished
۱۷:۳۰
AS Ain M'lila
۰
۰
AS Khroub
Finished
۱۷:۳۰
MO Constantine
۶
۲
RB Ouargla
Finished
۱۷:۳۰
JSM Tiaret
۱
۰
RC Relizane
Finished
۱۷:۳۰
WA Tlemcen
۱
۲
MCB Oued Sly
Finished
۱۷:۳۰
USM El Harrach
۲
۰
USM Annaba
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga I
Chindia Targoviste
۲
۱
FC UTA Arad
Finished
۱۸:۳۰
FC U Craiova 1948
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany 3.Liga
SC Freiburg II
-
-
SpVgg Bayreuth
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Maguary PE
۰
۰
Belo Jardim FC
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
FK Austria Wien
۱
۱
Floridsdorfer AC
Finished
۱۷:۳۰
OKS Odra Opole
۰
۱
SFC Opava
Finished
۱۴:۳۰
SpVgg Unterhaching
۲
۲
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۶:۳۰
AaB Aalborg
۱
۲
IK Sirius FK
Finished
۱۶:۳۰
FK Austria Wien II
۲
۰
SV Horn
Finished
۱۴:۳۰
Ham-Kam
۱
۲
Sarpsborg 08
Finished
۱۳:۳۰
IK Start Kristiansand
۱
۱
Esbjerg F.B.
Finished
۱۸:۰۰
Balcatta
۱
۳
Armadale
Finished
۱۴:۰۰
Malmo FF
۰
۰
FC Dallas
Finished
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
۲
۲
Stabaek
Finished
۱۶:۳۰
FC Koper
۱
۱
DAC Dunajska
Finished
۱۷:۳۰
Kakheti Telavi
۲
۲
FC Samtredia
Finished
۱۱:۰۰
VfB Admira Wacker Modling
۱
۰
Marchfeld Donauauen
inprogress
۲۰:۳۰
Bayswater City
۰
۱
Stirling Lions
Finished
۱۶:۰۰
FC Levadia Tallinn
۱
۱
Paide Linnameeskond
inprogress
۱۹:۳۰
Cockburn City
۱
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۶:۰۰
MSK Zilina B
۵
۵
Dukla Prague B
Finished
۱۵:۳۰
Naestved BK
۰
۳
FC Fredericia
Finished
۱۶:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۱
۱
NK Jarun Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۲
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۳:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۰
۰
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۴:۳۰
IF Fram Larvik
۰
۰
FK Arendal
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Opatija
۰
۱
NK Bravo
Finished
۱۳:۳۰
Prostejov
۰
۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
inprogress
۱۹:۳۰
Ashfield SC
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۴:۰۰
Beroe Stara Zagora
۰
۰
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۴:۳۰
FC Augsburg II
۳
۴
SSV Ulm
Finished
۱۵:۳۰
Perth
۱
۱
Floreat Athena
Finished
۱۴:۰۰
Mandurah City
۴
۰
Curtin University SC
Finished
۱۶:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۳
۲
Sportist Svoge
Finished
۱۵:۳۰
Ohrid
۰
۳
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Zhodino
۳
۴
Neman Grodno
Finished
۱۲:۰۰
Kustosija
۰
۱
FK Krupa na Vrbasu
Finished
۱۳:۳۰
KF Rinija Gostivari
۰
۱
Metallist 1925
Finished
۱۵:۳۰
Arda Kardzhali
۱
۲
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۰
۰
NK Zagreb
Cancelled
۱۷:۳۰
Kalmar FF
۴
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۷:۳۰
GIF Sundsvall
۱
۱
Gefle IF
Finished
۱۷:۳۰
FK Krasnodar
۱
۰
PFK Sochi
inprogress
۲۰:۰۰
Halmstads BK
۰
۱
Viking Stavanger
inprogress
۲۰:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۱
۰
SV Donau
inprogress
۲۰:۳۰
  Tanzania Premier League
Simba SC
۳
۱
Singida BS FC
inprogress
۱۹:۳۰
Tanzania Prisons
۰
۰
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Baiano 1
Esporte Clube Vitoria BA
۲
۰
Jacobinense EC
Finished
۰۱:۴۵
  Albania Cup
KS Vllaznia Shkoder
۱
۱
KS Bylis Ballsh
Finished
۱۵:۳۰
KS Teuta Durres
۱
۰
KF Erzeni
Finished
۱۸:۳۰
  Austria OFB Cup
Wolfsberger Athletik Club
۰
۰
SK Rapid Wien
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Carl Zeiss Jena
-
-
Tennis Borussia Berlin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Lokomotive Leipzig
-
-
FC Viktoria 1889 Berlin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
VSG Altglienicke
-
-
BSG Chemie Leipzig
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Colombia Primera B
Barranquilla FC
۲
۲
Real Cartagena
Finished
۰۴:۱۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Marmorek
۱
۲
Sport Club Dimona
Finished
۱۳:۴۵
Holon Yermiyahu
۲
۵
Hapoel Herzeliya
Finished
۱۴:۲۰
Maccabi Yavne
۱
۰
Ironi Modiin
Finished
۱۴:۳۰
Ironi Kuseifa
۲
۱
Shimshon Kafr Qasim
Finished
۱۵:۰۰
Bnei Eilat
۰
۱
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۳:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Correcaminos
۳
۱
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۴:۳۵
CD Tepatitlan de Morelos
۲
۰
Atletico Morelia
Finished
۰۲:۳۰
  South Africa Premier League
Moroka Swallows
۰
۰
Richards Bay FC
inprogress
۱۹:۳۰
Maritzburg United
-
-
Amazulu FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Algeria U21 League 2
Ben Aknoun U21
۱
۱
Temouchent U21
Finished
۱۲:۳۰
ES Mostaganem U21
۱
۰
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۱۵
JS Bordj Menaiel U21
۱
۱
JSM Skikda U21
Finished
۱۳:۱۵
CA Batna U21
۲
۰
IB Khemis El Khechna U21
Finished
۱۳:۱۵
MO Constantine U21
۲
۰
IRB Ouargla U21
Finished
۱۳:۱۵
Hamra Annaba U21
۱
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۳:۱۵
ASM Oran U21
۰
۲
Olympique Medea U21
Finished
۱۳:۱۵
USM El Harrach U21
۳
۲
USM Annaba U21
Finished
۱۳:۱۵
JSM Tiaret U21
۱۰
۱
RC Relizane U21
Finished
۱۳:۱۵
NA Hussein Dey U21
۰
۰
GC Mascara U21
inprogress
۱۳:۱۵
MC Saida U21
۲
۰
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۱۵
  Cyprus 2. Division
MEAP Nisou
۱
۲
Omonia 29th May
Finished
۱۸:۰۰
Othellos Athienou
۱
۰
Ethnikos Achnas FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai FC
۰
۰
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
Santa Cruz de Natal
۰
۲
America RN (Rio Grande do Norte)
Finished
۰۲:۳۰
  Rwanda National League
Gorilla FC
۱
۲
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico U20 League
Necaxa U20
۱
۰
Tijuana U20
Finished
۱۸:۳۰
Mazatlan U20
۲
۲
Juarez U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Costa Rica U20 League
AD Grecia U20
۲
۱
Santos de Guapiles U20
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Juventus U19
۰
۲
Fiorentina U19
inprogress
۲۰:۳۰
  India I-League
Tiddim Road Athletic Union FC
۰
۰
Mohammedan SC
Finished
۱۴:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Club Omnisports Korhogo
۱
۰
Stella Club d Adjame
inprogress
۱۹:۰۰
  England Premier League Cup U21
Blackburn Rovers U21
۰
۲
Peterborough United U21
inprogress
۱۹:۳۰
Southampton U21
۱
۰
Sheffield Utd U21
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Alef North
Hapoel Kfar Kana
۱
۱
Maccabi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Bnei Zalfa
۰
۰
Hapoel Kaukab
Finished
۱۵:۳۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
۱
۰
Hapoel Qalansawe
Finished
۱۵:۰۰
Sport Club Tira
۱
۲
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Tamra FC
۰
۳
Ironi Nescher
Finished
۱۵:۰۰
MS Tzeirey Taibe
۱
۲
Hapoel Bueine
Finished
۱۵:۴۵
Hapoel Raanana
۰
۰
Tzeirei Kfar Kana
Finished
۱۴:۱۵
Hapoel Migdal Haemeq
۰
۱
Ihud Bnei Shefaram
Finished
۱۵:۰۰
  Qatar League 2
Al Shahaniya
۰
۰
Al Muaidar
Finished
۱۸:۳۰
Lusail City
۳
۱
Al Waab Sports Club
Finished
۱۸:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Taliya
۰
۰
Hutteen Latakia
Finished
۱۴:۳۰
Al-Wathbah
۱
۰
Al-Jaish
Finished
۱۴:۳۰
Al-Majd
۰
۲
Foutoua
Finished
۱۴:۳۰
Tishreen
۲
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۴:۳۰
Jableh SC
۳
۰
Al-Wahda
Finished
۱۴:۳۰
  Israel Liga Bet North
Hapoel Kiryat Yam
۲
۰
FC Tzeirei Tamra
Finished
۱۵:۰۰
  Australia New South Wales League Two
Nepean FC
۱
۰
Prospect Utd
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
SKN St. Polten (W)
۰
۱
FC Slovacko (W)
inprogress
۲۰:۱۵
  Palestine West Bank League
Shabab Al Khaleel
۲
۰
Thagafi Tulkarm
Finished
۱۶:۳۰
Markz Balata
۰
۱
Jabal Al Mukaber
inprogress
۱۹:۳۰
Taraji Wadi Al Nes
۰
۵
Hilal AL Quds
Finished
۱۶:۳۰
  Bahrain King of Bahrain Cup
Al-Muharraq
۰
۰
Al Riffa
inprogress
۲۰:۳۰
Al-Ahli Manama
۲
۱
Al-Najma Manama
Finished
۱۷:۰۰
  Vietnam V-League
Sanna Khanh Hoa
۱
۲
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Cong Anh Ha Noi
۵
۰
Binh Dinh
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۱
۱
Da Nang
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۱
۰
TP Ho Chi Minh
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Division 2
Kahraba Ismailia
۲
۱
Telecom Egypt
Finished
۱۶:۳۰
El Entag El Harby
۰
۱
El Terasanah
Finished
۱۶:۳۰
FC Porto Suez
۱
۰
El Alameen
Finished
۱۶:۳۰
El Sharqia Dokhan
۲
۳
Suez Montakhab
Finished
۱۶:۳۰
Mostaqbal Watan Club
۲
۲
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۶:۳۰
Petrojet
۳
۱
Al Qanah
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Leumit League
Maccabi Yafo Kabilyo
۲
۲
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Rishon Lezion
۰
۲
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ramat Gan
۰
۱
Maccabi Ahi Nazareth FC
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar-Saba
۱
۰
Hapoel Akko FC
Finished
۱۶:۳۰
KAFR Qasim
۴
۱
Agudat Sport Ashdod FC
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa 1st Division
MM Platinum
۲
۰
Black Leopards
Finished
۱۷:۰۰
Venda FC
۰
۱
Magesi FC
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia HNL
NK Istra 1961 Pula
۱
۱
NK Varazdin
inprogress
۱۹:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۱
۰
Top Junior
Finished
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Hikma Beirut
۱
۲
Salam Zgharta
Finished
۱۵:۴۵
  Algeria League Women
CF Akbou (W)
۱
۱
ASE Alger Center (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Algeria U21 League 1
NRB Teleghma U21
۲
۰
MC El Eulma U21
Finished
۱۲:۳۰
  Burkina Faso Premier League
US Forces Armees
۰
۱
Salitas
inprogress
۱۹:۰۰
  Mali Premiere Division
FC Binga
۰
۰
Olympique Bamako
inprogress
۱۹:۳۰
AS Police de Bamako
۰
۰
AS Real Bamako
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Wisla Plock
۰
۰
Warta Poznan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Maranhense
Maranhao MA
۳
۱
Chapadinha FC
Finished
۰۱:۳۰
  England Professional Development League
Colchester U21
۳
۰
Cardiff U21
Finished
۱۵:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Fursan Hispania FC
۰
۴
Dibba Al-Hisn
Finished
۱۶:۵۰
  Oman 1st Division
Al Etifaq Club
۰
۲
Ahli Sidab
Finished
۱۶:۴۰
  Gambia GFA 1st Division
Falcons FC
۰
۰
PSV Wellingara
inprogress
۱۹:۳۰
Steve Biko FC
۱
۰
Gamtel FC
inprogress
۱۹:۳۰
Banjul United
۱
۰
Greater Tomorrow FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Kolubara
۰
۰
FK Radnik Surdulica
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Catedraticos Elite
۳
۰
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Goiano 1
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CRAC
Finished
۰۲:۰۰
  Thailand Thai League 1
Port F.C.
۲
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
  Zanzibar Premier League
KMKM
۲
۰
Kipanga FC
Finished
۱۶:۳۰
Mlandege FC
۱
۰
Mafunzo FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Serra Branca EC
۱
۱
Botafogo PB
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۲
۰
Puebla
Finished
۰۶:۳۰
  Panama Liga Prom
CA Independiente Reserves
۰
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Gambia Division 2
Hart Academy FC
۱
۰
Bombada FC
inprogress
۱۹:۳۰
  France Division 1 Women
FC Girondins de Bordeaux (W)
-
-
Montpellier (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Brasiliense
Real FC
-
-
Ceilandia EC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Mauritania Division 2
FC Brakna
۱
۰
FC Oasis
inprogress
۱۹:۴۵
  Mexico Liga TDP, Group 14
Caja Oblatos
۳
۰
Pro Training Camp
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۳
۱
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۲:۱۵
  Liberia First Division
LISCR FC
۱
۰
Muscat FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
CF Elche Ilicitano
-
-
Athletic Club Torrellano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SG Essen (W)
-
-
FC Koln (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Lebanon Division 2
Al Ahli Nabatieh
۳
۰
Shabab Baalbak
Finished
۱۵:۴۵
  Mexico Liga Premier Serie B
Atletico Angelopolis
-
-
Oaxaca II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Guatemala Primera Division
Juventud Pinulteca FC
۰
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۱:۰۰
  Egypt Premier League Women
Future FC (W)
۲
۴
Al Tayaran (W)
Finished
۱۶:۰۰
  World Friendly International Matches U20
Qatar U20
۰
۴
Syria U20
Finished
۱۶:۳۰
  Seychelles Premier League
Red Star
۰
۴
PTL Bazar Brothers FC
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
FC Politecnico
۱
۲
Deportivo Halcones de Rayon
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید